Fotel obrotowy FRESCO Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła obrotowego FRESCO
Fotel obrotowy FRESCO Halmar to idealne rozwiązanie dla poszukujących wygodnego, solidnego, a także bardzo atrakcyjnego modelu krzesła. Fotel wyróżnia się kubełkowym kształtem siedziska zapewniającym optymalne podparcie dla pleców i łokci, tapicerowanym w przepięknej, bardzo przyjemnej w dotyku tkaninie Velvet. Dostępność trzech wariantów kolorystycznych do wyboru: szary, różowy i zielony w połączeniu z czarną podstawą sprawia, że z łatwością wybierzesz rozwiązanie dopasowane do aranżacji Twojego wnętrza. Uwagę przyciągają pionowe przeszycia na siedzisku i oparciu, które prezentują się niezwykle oryginalnie i nowocześnie.
Fotel FRESCO pięknie prezentuje się przy biurku lub toaletce, posiada podstawowy mechanizm umożliwiający regulację wysokości siedziska oraz obrót wokół własnej osi.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Szary / Różowy / Zielony |
| Wysokość | 79-89 cm |
| Wysokość siedziska | 43-53 cm |
| Szerokość | 57 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Materiał | Tkanina Velvet + Tworzywo Sztuczne |
| Oparcie | Tkanina welur / velvet |
| Siedzisko | Tkanina welur / velvet |
| Stelaż | Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Rodzaj kółek | Plastikowe (dokup lepsze ) |
| Średnica kółek | 50 mm |
| Mechanizm | Podstawowy |
| Regulowane podłokietniki | Nie |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.