Fotel obrotowy LONDON
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła obrotowego LONDON
W pracy przy biurku kluczowy jest odpowiedni fotel. Gdy spędzamy długie godziny siedząc, komfort i wsparcie pleców są niezbędne. Oczywiście, estetyka też ma znaczenie - chcemy, by nasz fotel był atrakcyjny. Dlatego prezentujemy obrotowy fotel biurowy London dostępny w kilku kolorach. To idealny wybór do biura lub gabinetu. Solidne wykonanie, trwała tkanina i finezyjne pikowania zapewniają, że fotel nie tylko wygląda świetnie, ale również spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawdź poniżej zalety fotela:
Wygodne podłokietniki
Dzięki obrotowej regulacji wysokości podłokietników w modelu London, można je podnieść do góry, umożliwiając lepsze dostosowanie fotela do biurka i uzyskanie najwygodniejszej pozycji. Na podłokietnikach znajdują się miękkie, tapicerowane poduszki wypełnione pianką, co pozwala na wygodne ułożenie przedramion.
Mechanizm TILT
Fotel wyposażony jest w mechanizm Tilt. Dzięki niemu możesz:
- zablokować oparcia w kilku pozycjach;
- regulować wysokości siedziska i siły oporu oparcia;
- obracać się o 360°.
Komfort i miękkość
Fotel został wyposażony w gęsto wypełnione siedzisko i oparcie, zapewniające miękkość i komfort podobny do siedzenia na sofie. Tapicerka wykonana jest z wytrzymałej tkaniny obiciowej, odpornej na mechacenie, wycieranie oraz łatwej w czyszczeniu. Fotel zyskuje również unikalny charakter dzięki finezyjnym pikowaniom w przedniej części oparcia i siedziska.
Stabilna, wytrzymała konstrukcja
Fotel oparty jest na solidnej podstawie typu krzyżak wykonanej z chromowanej stali, co zapewnia stabilność i wytrzymałość. W standardowej wersji fotel wyposażony jest w plastikowe kółka, idealne do miękkich powierzchni, takich jak dywany czy wykładziny. Jeśli zamierzasz korzystać z fotela na twardych powierzchniach, takich jak panele czy płytki, zachęcamy do nabycia dodatkowych kółek kauczukowych, które są dostępne w naszym sklepie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Szary / Czarny / Granatowy / Beżowy |
| Wysokość | 120 cm |
| Wysokość siedziska | 55 cm |
| Szerokość | 77 cm |
| Szerokość siedziska | 55 cm |
| Głębokość | 56 cm |
| Głębokość siedziska | 50 |
| Materiał | Tkanina welurowa |
| Rodzaj kółek | Plastikowe (dokup lepsze ) |
| Mechanizm | Multiblock |
| Regulowane podłokietniki | Tak |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.