Krzesło ERIS PP
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 32 zł | 32 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis krzesła ERIS PP
Krzesło ERIS PP to mebel, który zamienia zwykłą jadalnię w przestrzeń, do której chce się wracać. Polipropylen połączony z ekoskórą tworzy duet materiałów odważny wizualnie i wygodny w codziennym użytkowaniu.
Biel, która nadaje klasę
ERIS PP wnosi lekkość i nowoczesny spokój do każdej aranżacji, od minimalistycznej jadalni po hotelowy apartament z charakterem.
Chromowane nogi, które robią różnicę
Metalowa, chromowana podstawa dodaje połysku i subtelnego luksusu, który widać w detalach. To właśnie takie szczegóły decydują o tym, czy wnętrze wygląda przemyślanie czy przypadkowo.
Wszechstronność bez kompromisów
ERIS PP sprawdza się równie dobrze przy stole jadalnym, w pokoju nastolatka, restauracji czy hotelowej przestrzeni.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | ACTONA |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Biały / czarny |
| Wysokość | 85,5 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Głębokość | 48,5 cm |
| Materiał | Ekoskóra + tworzywo sztuczne |
| Oparcie | Tworzywo sztuczne |
| Siedzisko | Ekoskóra |
| Stelaż | Metal |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o ERIS PP
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.