Ława z gazetnikiem COMPACT Halmar
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 19 zł | 19 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis ławy COMPACT
Ława COMPACT Halmar to innowacyjny projekt łączący funkcjonalność stolika kawowego z miejscem do przechowywania czasopism i aktualnej lektury. Wysoki stelaż w kształcie litery L doskonale sprawdza się ustawiony przy kanapie zapewniając wygodę pracy z laptopem, umożliwiając Ci łączenie przyjemnego z pożytecznym. Zgrabne wymiary i uniwersalny wygląd sprawiają, że ława dopasowuje się do mniejszych i większych pomieszczeń. Salonów, sypialni czy gabinetów urządzonych zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym klimacie.
Stolik COMPACT wykonano z wysokiej jakości materiałów. Niewielki blat z płyty MDF w kolorze złotego dębu zaakcentowano czarnym, metalowym stelażem, na którym umocowano kieszeń z ekoskóry. To nietypowe rozwiązanie nadaje mu intrygującego charakteru. W zależności od Twoich potrzeb stolik sprawdza się jako miejsce do pracy, odstawienia filiżanki i gazety.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Industrialny / Loftowy |
| Dostępna kolorystyka | dąb złoty + czarny |
| Wysokość | 65 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Długość | 33 cm |
| Materiał | MDF okleinowany + Eco skóra + Stal malowana proszkowo |
| Blat | MDF |
| Stelaż | Metal |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Kształt | Prostokątny |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.