Ława ELAIZA
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 40 zł | 40 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży, zapoznaj się z podobnymi produktami podanymi poniżej
Opis ławy ELAIZA
Ława ELAIZA zdecydowanie przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych, prostych konstrukcji, którzy również cenią sobie najbardziej aktualne warianty kolorystyczne tego sezonu. Dodatkowym walorem ławy jest możliwość wyboru aż 5 podstawowych wariantów kolorystycznych. Poręczna, zamieszczona pod spodem półka uwydatnia funkcjonalność ławy, dzięki czemu w prosty sposób zakończysz problem z brakiem miejsca na ławie. Użycie foli PCV podnosi jakość oraz estetykę mebla. Wysokiej jakości płyta laminowana tworzy bezkonkurencyjną duet wraz z wysublimowanym designem bryły.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Biały + biały połysk/Biały + czarny połysk/Czarny + biały połysk/Dąb sonoma + biały połysk/Czarny + czarny połysk/ |
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Długość | 102 cm |
| Materiał | Płyta meblowa laminowana |
| Rodzaj nóg | Proste |
| Kształt | Prostokątny |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.