Ława MILA
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 79 zł | 79 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
Opis ławy MILA
Przedstawiamy oryginalną ławę MILA, firmy Cama Meble, która została wykonana z wysokiej jakości płyty wiórowej. Ława MILA występuje w kilku modnych wariantach kolorystycznych, jakże charakterystycznych dla podanego producenta. Jest to idealna propozycja dla klientów, którzy propagują nowoczesne wnętrza. Ława MILA stanowi doskonałe dopełnienie dla produktów Cama Meble, takich jak meblościanki lub meble systemowe.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | dąb wotan + antracyt/dąb wotan + czarny |
| Wysokość | 50 cm |
| Długość | 120 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Materiał | Płyta wiórowa |
| Rodzaj nóg | Proste |
| Dodatkowe informacje | Ozdobna listwa wykonana z płyty wiórowej laminowanej (Wysoki połysk) |
| Kształt | Prostokątny |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o MILA
| Wymiar całkowity: | 120 cm | 50 cm | 60 cm |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.