Ława NUBIRA S Halmar
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis ławy NUBIRA
NUBIRA S Halmar to mniejsza wersja tego modelu ławy na nieco wyższym stelażu. Niezwykle ciekawa forma i piękne wykończenie dodają meblowi eleganckiego wyrazu. Podstawę wykonano ze stalowych giętych elementów, które pomalowano na czarno metodą proszkową zabezpieczając je tym samym przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Niewielki okrągły blat zrobiony został z płyty MDF, zabezpieczonej okleiną odporną na zarysowania i wilgoć. Ława powstała z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu mamy pewność, że będzie nam służyć długie lata. Stolik sprawdzi się w nowoczesnym salonie z elementami loftu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Orzech / Biały marmur |
| Wysokość | 51 |
| Średnica | 40 |
| Blat | MDF laminowany |
| Stelaż | Metal |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Kształt | Okrągły |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Pytania (1)
Gość
Czy dół stolika jest gotowa częścią, czy trzeba składać te metalowe części?
Metalowy stelaż stolika jest już w całości — Andrzej