Stolik PICASSO 28
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis ławy PICASSO 28
Stolik PICASSO 28 to kwadratowy stolik kawowy wykonany z naturalnego forniru - materiału, który nadaje każdemu wnętrzu ciepło prawdziwego drewna i niepowtarzalny charakter.
Dostarcza gotowy do ustawienia - bez konieczności samodzielnego montażu. Wystarczy znaleźć dla niego idealne miejsce.
Klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody
Kolekcja PICASSO to wzornictwo, które buduje elegancję wnętrza bez kompromisów. Ponadczasowa forma sprawia, że stolik wpisuje się zarówno w klasyczne salony, jak i nowoczesne aranżacje.
Kwadratowy blat fornirowany naturalną okleiną zapewnia wyjątkową głębię usłojenia - każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, jak dzieło sztuki.
Wszechstronność, której szukasz
Sprawdzi się jako stolik kawowy, nocny, podlampowy lub ozdobna podstawa pod rośliny. Tam, gdzie go postawisz - przyciąga wzrok i podnosi klasę przestrzeni.
- Naturalna okleina - fornir o ciepłej, organicznej fakturze
- Kształt kwadratowy - symetryczny i harmonijny w każdym układzie
- Dostawa w całości zmontowana - gotowy od razu po rozpakowaniu
- Element systemu PICASSO - łatwo dobrać pasujące meble do kompletu
Styl, który wyraża Ciebie
Wnętrze z naturalnego drewna to znak rozpoznawczy kogoś, kto ceni jakość i autentyczność. PICASSO 28 to stolik dla tych, którzy nie idą na skróty w kwestii wystroju.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość | 60 cm |
| Długość | 68 cm |
| Głębokość | 68 cm |
| Materiał | Okleina naturalna |
| Blat | Fornir (Okleina naturalna) |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Dodatkowe informacje | Meble zmontowane |
| Kształt | Kwadratowy |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli PICASSO Meble Gołąb
System mebli PICASSO Meble Gołąb to kolekcja nawiązująca do ponadczasowej klasyki. To jedno z tych rozwiązań, które dodają wnętrzu wrażenia elegancji i dostojności zupełnie niezależnych od przemijających trendów. Zestaw PICASSO to zbiór funkcjonalnych brył stworzonych z myślą o przestrzeni salonowej i jadalnianej.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Pytania (1)
Gość
Czy byłaby np możliwość otrzymania paru zdjęć tejże ławy ?? Pytam z uwagi na dopasowanie ławy do mebli jakie posiadam , a które są w kolorze podobnym jak ciemny orzech. Czym jest podyktowana cena ławy nieco niższa, niż u producenta ławy - firmy Meble Gołąb ? Czy Ława jest "powystawowa" i stąd cena promocyjna, czy w jakimś stopniu ma uszkodzenia ?
Nie mamy większej ilości zdjęć. Nie posiadamy tej na ekspozycji. Ceny w najbliższym czasie ulegną zmianie. Jeszcze nie został wprowadzony nowy cennik.