Łóżko tapicerowane AVANTI Halmar
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 99 zł | 99 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis łóżka tapicerowanego AVANTI
Łóżko tapicerowane Avanti to doskonałe rozwiązanie do Twojej sypialni. Elementem charakterystycznym łóżka jest przecudne, tapicerowane wezgłowie z pikowaniami i to właśnie na nie zwrócisz uwagę za każdym razem gdy będziesz wchodził do swej sypialni. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów gwarantuje Ci solidność i trwałość mebla przez długie lata.
Tapicerowane łóżko tkaniną z pikowanym zagłówkiem oraz jedną, dużą pojemną szufladą do której schowasz wszelakie akcesoria pięknie prezentować się będzie w każdym nowoczesnym wnętrzu. Dużą szuflada pełni funkcję pojemnika na pościel. Łóżko występuje w kolorze szarym.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Szary |
| Wysokość | 118 cm |
| Szerokość | 170 cm |
| Głębokość | 219 cm |
| Rozmiar materaca | 160x200 |
| Materac w zestawie | Nie |
| Szuflady | 1 szuflada |
| Barierka | Nie |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.