Łóżko GORASHI 160 Halmar

  • Orzech

Opis łóżka tapicerowanego tkaniną GORASHI 160

Łóżko GORASHI 160 Halmar to rozwiązanie dla niezdecydowanych, doceniających zalety zarówno łóżek tapicerowanych, jak i tych z płyty. Piękny, tapicerowany zagłówek o nowoczesnym wzorze świetnie komponuje się z głębokim orzechowym odcieniem konstrukcji łóżka. Funkcjonalności dodają mu szuflady, w których przechowasz zapasowy komplet pościeli lub rzadziej używane koce, które do tej pory zajmowały miejsce w szafach.

Łóżko GORASHI łączy w sobie elementy stylu klasycznego, glamour i boho co sprawia, że z łatwością dopasowuje się do aranżacji wnętrza.

Widoczne na zdjęciu stoliki nocne znajdziesz na naszej stronie pod nazwą CASSINA Halmar. 


Kategorie: Łóżka , Łóżka z płyty laminowanej/MDF , Łóżka tapicerowane


Kod referencyjny: V-CH-GORASHI_160-LOZ

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Halmar logo PDF
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Styl BOHO
Dostępna kolorystyka Popielaty + orzech
Wysokość 111
Szerokość 166
Długość 212
Materiał MDF + Okleina Naturalna + Tkanina + Drewno Lite - Kauczukowe
Rozmiar materaca 160x200
Materac w zestawie Nie
Szuflady 4 szuflady
Zmiana wymiarów Brak możliwości
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)