Łóżko sypialniane CARMEN z pojemnikiem na pościel
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży, zapoznaj się z podobnymi produktami podanymi poniżej
Opis łóżka tapicerowanego CARMEN
Łóżko sypialniane CARMEN z pojemnikiem na pościel to produkt który zachwyca stylem i niesamowitą wygodą podczas użytkowania.
Elegancki design, stylowe pikowania na oparciu i możliwość personalizacji tkaniny i kolorystyki sprawiają, że łóżko CARMEN zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.
Dodatkowym funkcjonalnym atutem jest pojemnik na pościel, dzięki któremu zyskujemy przestrzeń do przechowywania.
Wysoka jakość wykonania z dbałością o najmniejszy szczegół i wyjątkowy styl mebla nadają całości unikalny charakter.
Zapraszamy do zakupu naszego nowoczesnego i stylowego łóżka sypialnianego GLAMOUR z pojemnikiem na pościel, dzięki któremu możesz poczuć się komfortowo i stylowo w swojej sypialni.
Łóżko sypialniane CARMEN z pojemnikiem na pościel idealnie komponuje się wraz z dostawkami w formie szafek nocnych CARMEN.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Według wzornika |
| Wysokość | 119 cm |
| Szerokość | 155 cm / 175 cm / 195 cm |
| Głębokość | 222 cm |
| Materiał | Płyta meblowa + tkanina |
| Rozmiar materaca | 140x200 / 160x200 / 180x200 |
| Materac w zestawie | Nie |
| Pojemnik na pościel | W zestawie |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Dodatkowe informacje | Możliwość dokupienia dostawki w formie szafki nocnej |
| Pikowania | Tak |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.