Łóżko sypialniane VINCI z pojemnikiem na pościel
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży, zapoznaj się z podobnymi produktami podanymi poniżej
Opis łóżka tapicerowanego VINCI
Łóżko sypialniane VINCI z pojemnikiem na pościel to luksusowy mebel który gwarantuje niezrównany komfort i wprowadza do wnętrza wyjątkowy styl.
Efektowne wezgłowie zdobione pikowaniem przyciąga uwagę i doskonale komponuje się z eleganckim wystrojem sypialni. Kompozycja składająca się z tapicerowanego zagłówka i korpusu, sprawia, że możemy się cieszyć najwyższym poziomem wygody.
Ogromną zaletą łóżka VINCI z pojemnikiem na pościel jest możliwość wyboru tkaniny i koloru z naszego bogatego wzornika. Dzięki temu, masz pełną swobodę w kreowaniu wyglądu mebla, dopasowując go do swojego indywidualnego gustu i aranżacji sypialni. Dodatkowo prezentowany model został wyposażony w pojemnik na pościel, zapewniający dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Złóż zamówienie na łóżko VINCI z pojemnikiem na pościel i ciesz się niezrównanym komfortem oraz niepowtarzalnym stylem, który będzie emanować z Twojej sypialni. Przekształć swoje miejsce wypoczynku w oazę luksusu i relaksu, która zapewni Ci niezapomniane doznania każdej nocy.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Glamour |
| Dostępna kolorystyka | Według wzornika |
| Wysokość | 111 cm |
| Szerokość | 160 cm / 180 cm / 200 cm |
| Głębokość | 230 cm |
| Materiał | Płyta meblowa + tkanina |
| Rozmiar materaca | 140x200 /160x200 / 180x200 |
| Materac w zestawie | Nie |
| Pojemnik na pościel | W zestawie |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Pikowania | Tak |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.