Narożnik MAGNELIO U II z elektrycznie wysuwanym siedziskiem / funkcja spania / Catch Me 25 / strona prawa
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis narożnika podkowy MAGNELIO II 25
Czy szukasz wygodnego i funkcjonalnego narożnika do Twojego salonu? Magnelio U II - prawostronny narożnik z funkcją spania i relaksu - łączy w sobie elegancję z praktycznymi rozwiązaniami, tworząc centralny punkt każdego wnętrza.
Nowoczesny wygląd - szara boucle
Modny szary kolor boucle to hit sezonu, który wprowadza do wnętrza elegancję i nowoczesność. Narożnik stanie się nie tylko miejscem wypoczynku, ale także stylową ozdobą Twojego salonu.
Funkcjonalność, która zachwyca - relaks i sen
Wyposażony w funkcję spania typu Delfin oraz elektrycznie wysuwane siedzisko, narożnik zapewnia komfort zarówno podczas codziennego relaksu, jak i nocnego odpoczynku. Dwie pojemne skrzynie na pościel zwiększają jego praktyczność.
Uniwersalność aranżacyjna - pasuje do wielu wnętrz
Magnelio U II doskonale komponuje się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach oraz w aranżacjach w stylu skandynawskim. Szarość i elegancki design pozwalają dopasować narożnik do mebli w odcieniach bieli, czerni i innych neutralnych kolorów.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostawa | Szybka dostawa |
| Styl | Modern |
| Dostępna kolorystyka | Szary |
| Wysokość | 87 cm / 107 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Szerokość | 342 cm |
| Głębokość | 205 cm / 280 cm |
| Głębokość siedziska | 68,5 |
| Materiał | Catch Me 25 |
| Powierzchnia spania | 268 x 160 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Rodzaj wypełnienia | Pianka wysokoelastyczna HR + sprężyny faliste |
| Dodatkowe informacje | Wysokość nóżek: 3 cm / Oparcie: pianka poliuretanowa T25 / Rozkładanie: Delfin / Regulowane zagłówki |
| Pikowania | Tak |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o MAGNELIO II 25
Parametry tkaniny: CATCH ME 25 Steel Gray
- Tkanina przyjazna dla środowiska
- Tkanina przyjazna dla dzieci
- Tkanina trudnopalna
- Gramatura: 550 g/m² (+/- 5%)
- Odporność na ścieranie: wysoka ( >100 000 cykli)
- Rodzaj tkaniny: Bukla
- Skład: 100% PES
- Odporność na mechacenie i piling: 4/5
Szczegółowe wymiary narożnika MAGNELIO U
* Marszczenia tkaniny obiciowej na siedzisku i oparciu mebla wynikają z jego kształtu i użytych do jego wykonania materiałów i nie stanowią podstawy reklamacji.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.