Stolik SILVER A II Signal
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis ławy szklanej SILVER II
Stolik SILVER A II Signal to bardzo ciekawa, niebanalna propozycja do wnętrza w nowoczesnym stylu. Największą uwagę przykuwa zmyślny, nieregularny stelaż wykonany ze stali nierdzewnej pomalowanej na kolor srebrny. Kwadratowy blat wykonany jest ze szkła hartowanego z efektem białego marmuru, nadając mu wyjątkowości i elegancji. Szkło hartowane posiada odporność na zarysowania, pęknięcia oraz bez problemu możemy na nim kłaść ciepłe i gorące naczynia. Te cechy sprawiają, że będzie nam służył przez wiele lat.
Stolik kawowy SILVER A II Signal to designerska i efektowna ozdoba wnętrza, sprawi, że będzie wyjątkowe.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Glamour |
| Dostępna kolorystyka | Biały efekt marmuru + srebrny |
| Wysokość | 46 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 80 cm |
| Materiał | Szkło + metal |
| Blat | Szkło hartowane |
| Stelaż | Stal nierdzewna |
| Kolor stelaża | Srebrny |
| Rodzaj nóg | Skośne |
| Dodatkowe informacje | Ciekawy projekt |
| Kształt | Kwadratowy |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.