Narożnik TYRION U II
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis narożnika podkowy TYRION II
Szukasz mebla, który nada salonowi charakteru i stanie się centrum spotkań?
Narożnik Tyrion U II z funkcją spania spełni te oczekiwania bez kompromisów.
Design, który przyciąga spojrzenia
Nowoczesna forma w literę U i smukłe nóżki tworzą lekką, a jednocześnie elegancką bryłę, idealną do modnych wnętrz.
Możliwość wyboru kolorystyki pozwala spersonalizować narożnik i nadać wnętrzu indywidualnego charakteru.
Wygoda i funkcjonalność w jednym
Siedzisko z pianki T30 i sprężyn falistych zapewnia komfort, który docenisz każdego dnia, niezależnie od tego, czy odpoczywasz, czy pracujesz z laptopem.
Regulowane zagłówki i podłokietnik umożliwiają dopasowanie ustawienia, tworząc idealną przestrzeń do relaksu.
Więcej miejsca do spania i przechowywania
Funkcja spania typu Delfin zamieni narożnik w wygodne łóżko, a duży pojemnik na pościel uporządkuje dodatkowe tekstylia i akcesoria.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | W opcji do wyboru |
| Wysokość | 84 - 100 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Szerokość | 343 cm |
| Głębokość | 203 cm |
| Materiał | Pianka poliuretanowa T30 + sprężyny faliste + owata |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Powierzchnia spania | 263 x 124 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Nóżki | Metalowe |
| Dodatkowe informacje | Wysokość nóżek: 10 cm / Regulowane zagłówki / Regulowany podłokietniki / Maksymalne obciążenie: 150 kg/os / System rozkładania: Delfin |
| Pikowania | Tak |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Powiązane lub podobne
Kolorystyka mebli tapicerowanych
Wykonamy dla Ciebie narożnik w dowolnej tkaninie!
- skontaktuj się z nami w dowolny sposób (mailowo, telefonicznie, social media)
- opowiedz nam jaki odcień oraz struktura tkaniny Cię interesuje
- możesz podać również budżet - czy tkaniana ma być premium, średniej klasy lub ekonomiczna
- zdjęcia mebli które Ci się podobają również mogą być pomocne
- prześlemy w odpowiedzi propozycje najlepszych tkanin ;)