Aktualna ekspozycja foteli biurowych w naszym salonie

Jeśli chodzi o kupowanie mebli twardych pokroju komody czy nawet chociażby łóżka to bez problemu możemy kierować się zdjęciami dostarczonymi przez producenta. Problem zaczyna się w przypadku foteli biurowych gdzie faktycznie trzeba sobie usiąść, przycupnąć na momencik i odpocząć, za wszelką cenę odpocząć. Chciałbym w tym wpisie rozwiać kilka wątpliwości oraz zaprezentować aktualną listę modeli, które posiadamy do przetestowania w naszym salonie meblowym w Kolbuszowej (woj. Podkarpackie pomiędzy Rzeszowem, Mielcem a Stalową Wolą).

Pamiętaj! W amoku zmian i szaleństw zakupowych mogę zapomnieć zdjąć lub dodać określony produkt z tej listy. Jeśli wybierasz się z daleka to chcę szanować Twój czas - skontaktuj się z nami telefonicznie by w 100% upewnić się czy posiadamy dany fotel na ekspozycji, gotowy do testów. Szczególnie istotne jest to w przypadku foteli tańszych (poniżej 300 zł) - te szybko są zabierane przez Klientów z ekspozycji, choć wydaje mi się, że skoro czytasz ten post to zależy Ci na nieco droższym fotelu.

Poniżej prezentuję aktualną listę foteli które posiadamy na ekspozycji do przetestowania w naszym salonie meblowym. Oczywiście nie uwzględniam tutaj wariantów kolorystycznych, tylko ogólne modele.

Podoba mi się fotel ale nie widzę go na liście - czy moglibyście go ściągnąć?

To zależy. Jeśli jest to fotel na którym nam zależało by samemu go przetestować to będzie taka możliwość.

Fachowe doradztwo czyli jak wybrać odpowiedni fotel i na co zwracać uwagę

Ależ to jest wyświechtany frazes jednakże będąc u nas na salonie zawsze otrzymasz najszczersze informacje o produkcie, bez zbędnych sztuczek sprzedażowych. Jeśli chcesz możesz się przygotować do wizyty poprzez przeczytanie naszych poradników dotyczących foteli. Znajdziesz je w dziale poradników oraz w kategorii foteli ergonomicznych na samym dole. Przekonasz się na własnej skórze, że to co będzie mówił Ci sprzedawca pokryje się z treścią naszych szczerych poradników :) Zabrzmi to dziwnie, ale ogromna część sklepów internetowych swojego asortymentu nigdy nie widziała na oczy i bazuje tylko na tym co wyczytają od producenta. Informacje te jednak są bardzo skąpe a zdjęcia często nie oddają realnego stanu/wyglądu.

Czy macie wszystkie fotele na stanie magazynowym? 

Oczywiście, że nie - posiadamy jednak pewne zapasy magazynowe najbardziej chodliwych foteli. Produkty takie oznaczone są na stronie produktu informacją, iż wysyłka jest możliwa w 24 godziny. Jeśli któryś z foteli ekspozycyjnych Ci się spodoba to zawsze masz gwarantowaną darmową dostawę kurierem gdy chcesz otrzymać produkt nowy, w folii, do samodzielnego montażu. W przypadku niektórych foteli możliwa jest sprzedaż produktu bezpośrednio z ekspozycji jednak dotyczy się to określonych foteli ze względu na to, iż producenci udostępniają nam je na zasadach jednorazowego rabatu ekspozycyjnego. Kolejny fotel zamawialibyśmy już po standardowej cenie.

Negocjacja cen i rabatów 

Twój czas jest dla mnie ważny, uwzględniam też Twoje koszta, które ponosisz z tytułu tego, ze przyjedziesz do nas więc spokojnie możesz negocjować cenę. Tak w ogóle to ludzie ostatnio zapomnieli o tym, że w dosłownie każdym sklepie możesz się targować! Dlaczego z tego nie skorzystać? Odbierzesz od nas produkt który w sklepie internetowym ma darmową wysyłkę? Świetnie! Poproś o rabat za to, że nie musimy go wysyłać - zawsze to około 20 zł większy rabat! Czas, paliwo i pieniądze nie są nieskończone więc zawsze lepiej jak któreś z nich się oszczędza ;)

Godziny otwarcia, lokalizacja oraz metody płatności

Wszelakie informacje o lokalizacji znajdziesz w dziale Kontakt na naszej stronie ale szybka powtórka będzie i tutaj. Zapraszamy Klientów z okolic Kolbuszowej, Nowej Dęby, Mielca, Stalowej Woli, Sędziszowa Małopolskiego, Ropczyc i Rzeszowa oraz okolic. Skoro już jesteś u nas zapraszamy również do naszej strefy snu by przetestować materace.

Salon meblowy MeblujDom.pl
ul. Rzeszowska 7, 36-100 Kolbuszowa
W budynku dawnego "Dziubka", obok restauracji Mc Donald's
Budynek posiada kompleks lokali tj. Multifarb, sklep z firanami, sklep monopolowy oraz na samym końcu jesteśmy my.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 i w soboty od 9:00 do 13:00

Płatność możliwa jest:

  • gotówką
  • terminalem
  • online kartą debetową (przez PayU)
  • możesz zamówić coś za pobraniem do siebie

Tagi: ekspozycja, test, fotel, biurowy, obrotowy, przetestuj, rzeszów, mielec, kolbuszowa, stalowa wola, ropczyce, nowa dęba, głogów małopolski, sędziszów małopolski

Myślisz, że komuś jeszcze ten wpis może pomóc lub uważasz go za wartościowy? Podziel się nim!
Wiem, że potrafisz bezpośrednio skopiować link z przeglądarki i go gdzieś wkleić ale poniżej masz lekkie ułatwienie :)

Facebook Logo Twitter logo G+ logo Logo LinkedIn Ikona poczty elektronicznej