Fotel ergonomiczny ERGO
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła ergonomicznego ERGO
Fotel biurowy ERGO czarny posiada pełen zakres funkcji ergonomicznych i szereg innowacyjnych rozwiązań. Model wyposażony jest w mechanizm ruchowy, który umożliwia łączne wychylenie oparcia i siedziska z możliwością blokady w wybranej pozycji.
Szeroki, wysoki zagłówek zapewnia odpowiednie podparcie głowy podczas pracy i w chwilach relaksu. Fotel biurowy ERGO posiada certyfikat BIFMA oraz GREENGUARD, świadczący o najwyższej jakości produktu, niskiej emisyjności, co pomaga utrzymać zdrowsze środowisko w pomieszczeniach zamkniętych, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Uwaga: Fotel pierwotnie nosił nazwę Ergohuman u dystrybutora jednak zapewne po jakichś niesnaskach prawnych/markowych nazwa została zmieniona. Tak czy siak - fotele wychodzą z tej samej fabryki co znany na rynku pierwowzór. Różnią się głównie podstawą jezdną oraz zaślepką.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~35 kg |
| Marka | King Home |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Modern |
| Dostępna kolorystyka | Czarny |
| Wysokość | 112 - 125 cm |
| Szerokość | 76 cm |
| Szerokość siedziska | 53 cm |
| Głębokość | 91 cm |
| Głębokość siedziska | 48 |
| Wysokość podłokietników | 30 cm |
| Wysokość podłokietników od ziemi | 60 - 78 cm |
| Dodatkowe informacje | Fotel posiada certyfikat BIFMA oraz GREENGUARD |
| Rodzaj kółek | Nylonowe (dokup lepsze ) |
| Średnica kółek | 60 mm |
| Mechanizm | SYNCHRO |
| Regulowane podłokietniki | Tak |
| Regulacja głębokości siedziska | Wysuw siedziska |
| Zastosowanie | Ergonomiczny |
| Zagłówek | Regulowany |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Podstawa jezdna / Gwiazda | Aluminiowa |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o ERGO
Fotel biurowy ERGO czarny.
Pełen zakres funkcji ergonomicznych i szereg innowacyjnych rozwiązań.
Fotel wyposażony jest w mechanizm ruchowy, który umożliwia łączne wychylenie oparcia i siedziska z możliwością blokady w wybranej pozycji.
Szeroki, wysoki zagłówek zapewnia odpowiednie podparcie głowy podczas pracy i w chwilach relaksu.
Fotel posiada certyfikat BIMFA oraz GREENGUARD, świadczy to o najwyższej jakości produktu, niskiej emisyjności, co pomaga utrzymać zdrowsze środowisko
w pomieszczeniach zamkniętych, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Wymiary: wys. 112 - 125 cm / szer. 76 cm / gł. 91 cm
Wysokość do krawędzi siedziska: 44 - 52 cm
Wysokość do podłokietników: 60 - 78 cm
Siedzisko: szer. 53 cm / gł. 48 cm
Oparcie: wys. 54 cm / szer. 52 cm
Podłokietniki: wys. 30 cm / szer. 10 cm / gł. 27,5 cm
Podstawa: śr. 74 cm
Zagłówek: szer. 32 cm / wys. 14 cm / gł. 9 cm
Kółka: szer. 4 cm
Wymiary opakowania: 79 cm / 54 cm / 68 cm.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.