Fotel gabinetowy CALVANO Halmar

Opis krzesła obrotowego CALVANO

Fotel biurowy CALVANO Halmar, który jest elegancki, komfortowy i obrotowy będzie się dobrze prezentował w pomieszczeniach biurowych jak i gabinetowych.

Siedzisko tego fotela wyglądem przypomina zwykły fotel różni go jedynie to, że jest obrotowy i posiada 5 kółek. Posiada wygodny zagłówek, wybrzuszenie na odcinek lędźwiowy oraz podłokietniki, co zapewnia komfort przy dłuższym siedzeniu. Wykonany jest z eco skóry z połączonych dwóch odcieni brązu jasnego i ciemnego, a podstawa jezdna jest chromowana. To połączenie materiałów i koloru sprawia, że fotel dobrze prezentuję się w stylu klasycznym i nowoczesnym.

Fotel gabinetowy CALVANO Halmar posiada regulacje wysokości i mechanizm MULTIBLOCK, który pozwala blokadę oparcia w dowolnej pozycji.


Kategorie: Fotele obrotowe


Kod referencyjny: V-CH-CALVANO-FOT

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Halmar logo PDF
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Dostępna kolorystyka jasno brązowy + ciemno brązowy
Wysokość 120-130
Wysokość siedziska 42-52
Szerokość 73
Głębokość siedziska 52
Wysokość podłokietników 18
Wysokość podłokietników od ziemi 60-70
Materiał Ekoskóra
Oparcie Ekoskóra
Siedzisko Ekoskóra
Rodzaj kółek Nylonowe (dokup lepsze )
Mechanizm Multiblock
Regulowane podłokietniki Nie
Zastosowanie Gabinetowy
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)