Fotel HILTON Halmar
Od 27 kwietnia do 30 kwietnia 2026 firma Halmar ma przerwę inwentaryzacyjną - zapraszamy do zakupów wcześniej, by uniknąć opóźnień w realizacji zamówień. Wznowienie wysyłek nastąpi około 5 maja. Jeśli produkt posiada informację o wysyłce natychmiastowej (w 24 godziny) to wyślemy go zgodnie z deklaracją.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła obrotowego HILTON
Fotel HILTON HALMAR to bardzo elegancki fotel gabinetowy i spełni oczekiwania osób, które nie chcą by ich fotel zajmował pół pomieszczenia w którym się znajduje. Fotel jest bardzo miękki i wygodny. Mechanizm TILT pozwala swobodnie pobujać się w w fotelu od czasu do czasu, a za regulację wysokości odpowiada zamaskowany na czarno siłownik osadzony w chromowanej podstawie jezdnej. Świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznie umeblowanych biurach jak i w tych bardziej nowoczesnych. Kółka z obwolutą kauczukową zapewnią stabilność, ciszę oraz nierysowanie powierzchni. Podłokietniki obite są chromowane, a na samej górze obite ekoskórą z pianką by były wygodniejsze. Kolor czekoladowy.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~20 kg |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość | 118-126 |
| Wysokość siedziska | 44-52 |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 72 |
| Głębokość siedziska | 51 |
| Oparcie | Ekoskóra |
| Siedzisko | Ekoskóra |
| Rodzaj kółek | Kauczukowe |
| Średnica kółek | 50 mm |
| Mechanizm | TILT |
| Regulowane podłokietniki | Nie |
| Zastosowanie | Gabinetowy |
| Zagłówek | Wbudowany w oparcie (nieregulowany) |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.