Fotel obrotowy MARIO Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła obrotowego MARIO
Z przyjemnością prezentujemy fotel biurowy MARIO, który łączy elegancję oraz funkcjonalność.
Wyposażony w mechanizm TILT sprawia, że można swobodnie kołysać się co niewątpliwie zwiększa komfort użytkowania.
Wykonany ze skóry ekologicznej prezentuje się stylowo i profesjonalnie, idealnie komponując się z różnorodnymi biurowymi aranżacjami.
Dzięki ergonomicznemu projektowi i solidnej konstrukcji fotel MARIO zapewnia komfort oraz trwałość.
Jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują połączenia wyrafinowanego stylu i wygody w miejscu pracy.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Czarny |
| Wysokość | 114-124 cm |
| Wysokość siedziska | 45-55 cm |
| Szerokość | 67 cm |
| Głębokość | 75 cm |
| Materiał | Ekoskóra |
| Oparcie | Ekoskóra |
| Siedzisko | Ekoskóra |
| Rodzaj kółek | Kauczukowe (gumowane) |
| Mechanizm | TILT |
| Regulowane podłokietniki | Nie |
| Zastosowanie | Biurowe |
| Zagłówek | Wbudowany w oparcie (nieregulowany) |
| Podpórka lędźwiowa | Brak |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Podstawa jezdna / Gwiazda | Polipropylen |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.