Fotel obrotowy ACTON z podnóżkiem
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 19 zł | 0,00 zł | 2 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła ergonomicznego ACTON
Szukasz idealnego towarzysza do pracy biurowej? Ergonomiczny fotel obrotowy Acton to doskonałe połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością, które nie tylko ułatwi Ci codzienną pracę, ale również doda energii i poprawi nastrój.
Jego futurystyczny wygląd przywodzi na myśl pojazdy z przyszłości, nadając Twojemu pomieszczeniu nowoczesny i dynamiczny charakter. Niezwykła estetyka tego fotela sprawia, że staje się on nie tylko meblem, ale także elementem dekoracyjnym, który wyróżnia Twoją przestrzeń.
Dzięki ergonomicznemu designowi fotel Acton zapewnia wygodę i komfort nawet podczas długotrwałego siedzenia. Jego funkcje, takie jak elastyczne oparcie z dodatkowym wsparciem lędźwiowym czy regulacja wysokości siedziska, pozwalają dostosować go do indywidualnych potrzeb, zapewniając optymalne wsparcie dla ciała i zmniejszając ryzyko dolegliwości bólowych.
Niech fotel Acton stanie się nie tylko narzędziem pracy, ale również inspirującym elementem Twojego biura, dodającym energii i motywacji do działania.
Fotel biurowy ACTON to sporo funkcji regulacji dla jeszcze efektywniejszej Twojej pracy:
- Regulacja wysokości siedziska
- Obrotowe siedzisko
- Regulacją kąta nachylenia oparcia
- Blokada oparcia
- Wysuwany podnóżek
- Funkcja kołyski (mechanizm tilt)
Dzięki tym funkcjom, fotel Acton nie tylko zapewnia wygodę podczas pracy, ale także umożliwia pełen relaks, kiedy tego potrzebujesz.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Czarny |
| Wysokość | 123 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość | 65 cm |
| Głębokość siedziska | 50 |
| Materiał | Tkanina + metal |
| Oparcie | Siatka |
| Siedzisko | Tkanina |
| Rodzaj kółek | Kauczukowe (gumowane) |
| Regulowane podłokietniki | Nie |
| Zagłówek | Wbudowany w oparcie (nieregulowany) |
| Podpórka lędźwiowa | Nieregulowana |
| Podstawa jezdna / Gwiazda | Nylonowa |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o ACTON
Wysoka jakość materiałów z których został wykonany fotel daje poczucie bezpieczeństwa oraz gwarancję jakości fotela:
- Tapicerka Air Mesh: zapewnia przewiewność oraz wentylację w codziennym użytkowaniu
- Podstawa jezdna krzyżak: wytrzymała i z wysokiej jakości metalu idealnie łączy się z tapicerką
- Kółka kauczukowe: przystosowane do użytkowania na twardych powierzchniach, nie hałasują, co znacznie poprawia komfort pracy
Fotel Acton to nie tylko funkcjonalność, ale również nowoczesny design, który doda energii Twojemu wnętrzu, poprawiając komfort pracy i codziennego użytkowania.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.