Krzesło K11-FX
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 25 zł | 0,00 zł | 2 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis krzesła velurowego K11FX
Krzesło K11-FX wyróżnia się połączeniem miękkiej tapicerki velvet z nowoczesną, solidną konstrukcją. Tapicerka zapewnia miękkość w dotyku i nadaje krzesłu elegancki wygląd, który harmonijnie wpisuje się w charakter każdego wnętrza, subtelnie podkreślając jego styl i atmosferę
Stabilność i lekkość w jednym
Stelaż z metalu malowanego proszkowo zapewnia wytrzymałość oraz stabilność, a jednocześnie nadaje krzesłu wizualnej lekkości. To rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w jadalni, salonie, jak i przestrzeni biurowej.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Zielony / Curry / Niebieski / Szary / Beżowy / Czarny / Cappuccino |
| Wysokość | 87 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 40 |
| Materiał | Tkanina velvet + metal malowany proszkowo |
| Oparcie | Tkanina welur / velvet |
| Siedzisko | Tkanina welur / velvet |
| Stelaż | Metal malowany |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Tkanina RIVETA odcień: Cappuccino 24, Zielony 38, Szary 91, Beżowy 06, Czarny 100 |
| Pikowania | Tak |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o K11-FX
Komfort użytkowania na co dzień
Wyprofilowane siedzisko i oparcie sprawiają, że K11-FX zapewnia wygodę nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Praktyczność idzie tu w parze z estetyką, podnosząc codzienny komfort życia.
Brak tego krzesła to rezygnacja z możliwości wprowadzenia do wnętrza wyjątkowego połączenia stylu, wygody i nowoczesności, które każdego dnia wpływają na atmosferę domu lub biura.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.