Ława NATURO 2 Halmar
- • Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - • Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- • Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- • Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży. Zapoznaj się z podobnymi i powiązanymi produktami poniżej.
Opis ławy NATURO
Ława NATURO 2 Halmar została wykonana z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo oraz szkła połączonego z drewnem litym modrzewiowym. Idealna propozycja dla klientów, którzy cenią sobie nowocześnie urządzone wnętrza.
Doskonale sprawdzą się w nowoczesnym salonie. Bardzo staranne wykończenie wraz z nowatorską formą wyróżniają ławy wśród standardowych, ogólnodostępnych ław.
Funkcjonalna, komfortowa, idealnie dopełnia wystrój tym samym za niewielką cenę swoim wyglądem urozmaici każde spotkanie przy kawie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Naturalny + czarny, Biały + czarny |
| Wysokość | 61 |
| Średnica | 47 |
| Blat | Szkło + drewno |
| Stelaż | Stal malowana |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Kształt | Okrągły |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.