Łóżko DONNA VELVET Signal
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 99 zł | 99 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis łóżka tapicerowanego DONNA VELVET
Łóżko DONNA VELVET Signal to idealne rozwiązanie dla osób, które dostrzegają zalety łóżek tapicerowanych jednocześnie obawiając się utrzymywania go w czystości. Na przeciw wychodzi opcja przyjemnego w dotyku, tapicerowanego zagłówka oraz korpusu wykonanego z płyty i okleiny.
Łoże DONNA wykonano w ponadczasowej, stylowej kolorystyce - dębu z szarą, welurową tkaniną niezwykle elegancko prezentującej się na tle pikowań. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Natomiast lekkie, designerskie nóżki znacznie ułatwiają generalne porządki tuż pod jego powierzchnią, bez konieczności uporczywego przesuwania.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Klasyczny |
| Dostępna kolorystyka | Szary + Dąb |
| Wysokość | 103 cm |
| Szerokość | 173 cm |
| Głębokość | 211 cm |
| Materiał | MDF + Okleina |
| Stelaż | W zestawie |
| Materac w zestawie | Nie |
| Powierzchnia spania | 160x200 cm |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Barierka | Nie |
| Pikowania | Tak |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.