Łóżko tapicerowane MODENA 3 Halmar
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis łóżka tapicerowanego MODENA
Łóżko MODENA 3 160 Halmat to nowoczesna forma tapicerowanego łóżka sypialnianego. Jego wygląd jest prosty a zarazem przytulny dzięki temu, że jest obity miękką aksamitną tkaniną. Będzie wyglądał dobrze zarówno w stylu nowoczesnym jak i młodzieżowym. Posiada system przechowywania w formie trzech osobnych szuflad na solidnych prowadnicach, który ułatwi utrzymanie porządku w sypialni. Wysoki komfortowy zagłówek sprawia, że odpoczynek będzie przyjemny i ergonomiczny.
Łóżko MODENA 3 160 Halmat sprawi, że użytkowanie będzie przyjemne, wyjątkowe i bardzo komfortowe.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | ciemno zielony, popielaty |
| Wysokość | 106 cm |
| Szerokość | 164 cm |
| Głębokość | 220 cm |
| Materiał | Drewno lite + tkanina |
| Stelaż | W zestawie |
| Materac w zestawie | Nie |
| Powierzchnia spania | 160 x 200 cm |
| Dodatkowe informacje | z szufladami |
| Szuflady | 4 szuflady |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Pytania (1)
Lech
Witam, proszę o informację o dostępności produktu Łóżko tapicerowane MODENA 3 Halmar. Pozdrawiam
Na ten moment zarówno wariant szary jak i zielony są dostępne do wysyłki.