Łóżko sypialniane ANGELO
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 49 zł | 49 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis łóżka tapicerowanego ANGELO
Komfortowy i zdrowy sen to priorytet dla zachowania odpowiedniego zdrowia.
Łóżko tapicerowane ANGELO z wysokim wezgłowiem stanowi idealną propozycję dla wielbicieli eleganckiego designu i wygody.
Prezentowany model zachwyca uniwersalną kolorystyką i niebanalnym wzornictwem. Dekoracyjne guziki umieszczone na wysokim wezgłowiu dodają całości charakteru i wyszukanego stylu.
Niezaprzeczalnie atutem łóżka ANGELO jest stelaż z listew giętych z metalowym korpusem, który zapewnia stabilność i wytrzymałość.
Każdy kto poszukuje mebla który nie tylko spełnia swoje funkcje praktyczne ale także tworzy atmosferę harmonii i estetyki, znajdzie w łóżku ANGELO idealnego towarzysza dla swojego wnętrza.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Szary |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 148 cm |
| Głębokość | 217 cm |
| Materiał | Tkanina + drewno |
| Stelaż | Stelaż z giętych listew z metalowym korpusem |
| Rozmiar materaca | 140x200 |
| Materac w zestawie | Nie |
| Boki | Brak |
| Pojemnik na pościel | Brak |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Barierka | Nie |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.