Łóżko tapicerowane INEZ
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis łóżka tapicerowanego INEZ
Łóżko INEZ to wyjątkowa propozycja dla tych którzy pragną połączyć elegancję z wygodą w swojej sypialni. Dzięki wysokiemu, miękkiemu wezgłowiu każda chwila spędzona na odpoczynku z książką czy filmem staje się prawdziwą przyjemnością.
Trwałość, na której możesz polegać
Wytrzymała konstrukcja z metalowym stelażem i elastycznymi drewnianymi listwami gwarantuje doskonałą stabilność. Łóżko INEZ to niezaprzeczalnie inwestycja w trwałość i komfort.
Funkcjonalność, która ułatwia życie
Sztruksowa tkanina stanowi idealne połączenie estetyki i praktyczności. Odporność na przetarcia oraz łatwość w pielęgnacji sprawiają, że łóżko INEZ doskonale sprawdzi się w domach z dziećmi czy zwierzętami, oferując piękno i funkcjonalność.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Beżowy |
| Wysokość | 102 cm |
| Szerokość | 177 cm |
| Głębokość | 219 cm |
| Materiał | Tkanina welurowa |
| Stelaż | Solidny metalowy stelaż w połączeniu z elastycznymi drewnianymi listwami |
| Rozmiar materaca | 160x200 |
| Materac w zestawie | Nie |
| Boki | Brak |
| Pojemnik na pościel | Brak |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Barierka | Nie |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o INEZ
Tkanina typu sztruks cechuje się elegancją i użytecznością. Jej odporność na przetarcia oraz łatwość w czyszczeniu sprawiają, że łóżko INEZ doskonale sprawdzi się w wymagających wnętrzach.
Metalowy stelaż z elastycznymi drewnianymi listwami zapewnia niezrównaną stabilność i trwałość.
Szczegółowe wymiary łóżka INEZ
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.