Fotel ergonomiczny ANGGUN Unique Czarny Stelaż
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Domyślny kolor bez dopłaty to Czarny BL418. Kolor siatki możliwy do zmiany, jak i również otapicerowanie siedziska prawdziwą skórą za dopłatą - zajrzyj do powiązanych.
Opis krzesła ergonomicznego ANGGUN
Dobry i uniwersalny fotel biurowy posiada ogrom regulacji nie po to by się nimi chwalić, lecz po to by każdy mógł dostosować go do siebie. Nie inaczej jest w przypadku modelu fotela obrotowego ANGGUN Unique, która oferuje szereg możliwości dostosowania prawie każdego elementu pod Twoje preferencje.
Fotel z uniwersalnym siedziskiem i oparciem
Uniwersalny profil siedziska z wytrzymałą i wygodną pianką zyskuje dodatkowo przez funkcję regulacji głębokości siedziska poprzez wysuw siedziska. Koniec z przesuwaniem się na siłę do tyłu by odnaleźć oparcie - teraz ustawisz fotel na taką głębokość by plecy zawsze otrzymywały wsparcie od oparcia. Siedzisko tapicerowane domyślnie jest czarną tkaniną materiałową o zdumiewającej wytrzymałości 140 000 cykli Martindale'a. Możesz za dodatkową, niewielką opłatą wybrać kolor siedziska najbardziej odpowiadający Tobie. Dodatkowo, jeśli zerkniesz w powiązane możesz do fotela dokupić zmianę tapicerki siedziska na skórę naturalną oraz zmienić kolor siatki na inny. Do konstrukcji przymocowano regulowane podłokietniki 3D (góra-dół, przód-tył i wychylenie na boki).
Wracając do oparcia to i również tutaj producent postawić na to by oparcie posiadało odpowiednio uniwersalny, lekko wygięty profil. Elastyczna siatka pociągnięta po konstrukcji dopasowuje się do pleców oraz zapewnia wentylację w cieplejsze dni. Jeszcze lepiej dopasujesz część lędźwiową dzięki regulowanej w zakresie 8 cm podpórce dla kręgów lędźwiowych. Do górnej części oparcia przytwierdzono również regulowany, wysunięty nieco do przodu zagłówek na którym odpocznie Twoja głowa.
Gdy zechcesz się pobujać w fotelu lub zmienić kąt nachylenia oparcia wraz z siedziskiem przyjdzie Ci z pomocą wysokiej klasy mechanizm SYNCHRO, który również umożliwia blokadę w kilku pozycjach. Całość utrzymuje siłownik gazowy 130 kg osadzony w nylonowej podstawie jezdnej.
Fotele i krzesła, które mają tapicerkę robioną pod preferencje Klienta (inna niż domyślna) są produktami nieprefabrykowanymi przez co nie podlegają zwrotowi.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dyrektywa BHP | Fotel zgodny z normą BHP |
| Dostępna kolorystyka | Czarny domyślny bez dopłaty, kolory tapicerki z próbnika Unique, możliwość doboru siedziska z prawdziwej skóry (patrz powiązane) |
| Wysokość | 116.5-131 cm |
| Wysokość oparcia | 72.5-76.5 cm |
| Wysokość siedziska | 44-54 cm |
| Szerokość | 71 cm |
| Szerokość oparcia | 46 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość | 71 cm |
| Głębokość siedziska | 48 |
| Wysokość podłokietników od ziemi | 63 - 83 cm |
| Materiał | Odporność tkaniny na ścieranie 140 000 cykli Martindale'a |
| Oparcie | Siatka |
| Siedzisko | Tkanina |
| Kolor siedziska | Czarny domyślny, Do wyboru za dopłatą |
| Dodatkowe informacje | Regulowane oparcie dla kręgów lędźwiowych |
| Rodzaj kółek | Plastikowe (dokup lepsze ) |
| Średnica kółek | 50 mm |
| Mechanizm | SYNCHRO Samoważący |
| Regulowane podłokietniki | 3D (Góra-dół, lewo-prawo, na boki) |
| Regulacja głębokości siedziska | Wysuw siedziska |
| Zastosowanie | Ergonomiczny |
| Zagłówek | Regulowany |
| Maksymalne obciążenie | 130 kg |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o ANGGUN
- Regulacja głębokości i wysokości siedziska
- Regulacja podłokietników (góra-dół, przód-tył, wychylenie na boki)
- Regulacja wysokości oparcia dla kręgów lędźwiowych (8 cm)
- Regulacja wysokości zagłówka (4,5 cm)
- Oparcie i zagłówek tapicerowane siatką, konstrukcja w kolorze charcoal
- Samoważący mechanizm odchylania SYNCHRON, blokada w kilku pozycjach
- Siedzisko tapicerowane tkaniną materiałową
- Podstawa jezdna wykonana z mocnego tworzywa (nylon)
- 2 lata gwarancji
- Maksymalne obciążenie 130 kg
- Odporność tkaniny BL na ścieranie - 140 000 cykli Martindale'a
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.