Łóżko PAGO Halmar
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis łóżka tapicerowanego PAGO
Łóżko tapicerowane PAGO Halmar to propozycja dla Klientów którzy oczekują solidnej, tapicerowanej konstrukcji w niewielkich pieniądzach. Łóżko to posiada 2 warianty kolorystyczne do wyboru: biały lub cappucino. Ekoskóra której użyto w tym łóżku cechują się trwałością oraz łatwością w zmywaniu. Załączony do zestawu stelaż listkowy wzmacnia konstrukcję łóżka.
Łóżko stoi na drewnianych nóżkach w ciemnym odcieniu. Do łóżka polecamy zakupić w naszym sklepie materac ponieważ to głównie od niego zależy komfort użytkowania.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~52 kg |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Wysokość | 80 |
| Szerokość | 168 |
| Długość | 212 |
| Materiał | Ekoskóra |
| Stelaż | W zestawie |
| Rozmiar materaca | 160x200 |
| Materac w zestawie | Nie |
| Pojemnik na pościel | Brak |
| Szuflady | Brak szuflad |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.