Meble od Restol

Restol logo

Polski producent mebli twardych, które charakteryzują się wysoką jakością użytych płyt jak i materiałów wykończeniowych. Producent bliski naszemu serduszku ponieważ operuje w naszych rejonach, a nie ma dla nas nic ważniejszego niż wspieranie polskiego rynku tak by Klienci pieniądze zostawali w naszej gospodarce i wspierali lokalne miejsca pracy.

PPiH RESTOL Sp. z o. o. Spółka została zarejestrowana w 1988 roku jako jedna z pierwszych tego typu na terenie Podkarpacia. Powstała ona z połączenia trzech istniejących wcześniej zakładów rzemieślniczych z branży meblarsko - drzewnej. Udziałowcy zakupili i zagospodarowali pomieszczenia prawie kompletnie zdewastowane po Kółku Rolniczym. Po dokonaniu koniecznych remontów i zainstalowaniu maszyn rozpoczęto produkcję. Zatrudniano wtedy pięciu pracowników, a sprzedaż prowadził jeden sklep firmowy w Rzeszowie. Firma dynamicznie się rozwija, powstają nowe hale produkcyjne, niezbędne pomieszczenia magazynowe, biurowe, poszerza się nowoczesny park maszynowy.

Dziś firma RESTOL sprzedaje swoje renomowane wyroby na obszarze niemal całego kraju, jak również za granicą. Załoga liczy ponad 100 osób. Pracownikami firmy w większości są mieszkańcy gminy, co samoistnie łączy ją ze środowiskiem w którym funkcjonuje. Bierze ona również czynny udział w życiu gminy i wspiera jej działania.

Za swoje zasługi, jakość i realizację firma otrzymała takie wyróżnienia jak Diament Meblarstwa, III nagrodę na Międzynarodowych Targach Meblarstwa w Ostródzie oraz nagrodę Gazeli Biznesu.

Producenci przykładają sporą uwagę do prezentowania swojej oferty w wydawanych katalogach.
Zobacz więc co przygotował dla Ciebie Restol i gdy któreś z produktów Cię zainteresuje tak wyszukaj je w naszej wyszukiwarce.

Zobacz Restol.pdf

Jeśli nie chcesz oglądać katalogu w przeglądarce pobierz je na swoje urządzenie korzystając z linków poniżej.

Pobierz na urządzenie Restol.pdf

Najnowsze meble Restol

🔥 Popularne produkty od Restol