Fotel SPINELLY Unique bez zagłówka
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła ergonomicznego SPINELLY
Nasz kręgosłup jest jedną z najważniejszych części ciała, które daje nam postawę i wsparcie. Inspiracją do stworzenia fotela Spinelly przez firmę Unique była struktura ludzkich kręgów. Celem było stworzenie fotela, który symuluje wsparcie jakie daje nam kręgosłup. Fotel Spinelly posiada oparcie, które porusza się wraz z użytkownikiem dzięki elastycznego oparciu. Efekt ten osiągnięto dzięki unikalnemu projektowi żeber w połączeniu z systemem grzbietu elastomerowego o bardzo wysokiej wytrzymałości i elastyczności. Fotel posiada mechanizm Synchro samoważący który dostosowuje próg oparcia automatycznie do wagi użytkownika. Fotel występuje w dwóch wersjach - z zagłówkiem oraz bez oraz w dwóch wariantach kolorystycznych. SPINELLY posiada certyfikaty BIFMA X5.1 I EN-1335 w zakresie bezpieczeństwa i trwałości.
Zachęcamy do zapoznania się z filmem prezentującym fotel poniżej.
Fotele i krzesła, które mają tapicerkę robioną pod preferencje Klienta (inna niż domyślna) są produktami nieprefabrykowanymi przez co nie podlegają zwrotowi.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | Premium |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Wysokość | 96.5-106 cm |
| Wysokość oparcia | 54 cm |
| Wysokość siedziska | 42.5-52 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Szerokość oparcia | 46 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość | 75 cm |
| Głębokość siedziska | 49 |
| Wysokość podłokietników | 15-25.5 cm |
| Wysokość podłokietników od ziemi | 57.5-77.5 cm |
| Oparcie | Siatka |
| Siedzisko | Tkanina |
| Rodzaj kółek | Nylonowe (dokup lepsze ) |
| Średnica kółek | 65 mm |
| Mechanizm | SYNCHRO |
| Regulowane podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Brak |
| Maksymalne obciążenie | 130 kg |
| Podstawa jezdna / Gwiazda | Aluminiowa |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Film video SPINELLY
Więcej informacji o SPINELLY
- Podłokietniki wykonane z tworzywa polipropylenowego, posiadają miękkie nakładki z poliuretanu. Regulacja wysokości w zakresie 100 mm.
- Mechanizm samoważący dostosowuje opór oparcia w zależności od wagi użytkownika.
- Podstawa wykonana z polerowanego aluminium o średnicy 700 mm (100% nadająca się do recyklingu).
- Kółka czarne nylonowe o średnicy 65 m.
- Rama wykonana z tworzywa polipropylenowego w kolorze czarnym lub białym, szara siatka oparcie rama wykonana z tworzywa polipropylenowego w kolorze białym lub czarnym. Łączenie imitujące kręgi wykonane jest z termoplastycznego elastomeru w kolorze szarym.
- Siatka na oparciu w kolorze szarym. R
- Regulacja wysokości oparcia lędźwiowego w zakresie 55 mm.
- Siedzisko - konstrukcja wykonana z czarnego polipropylenu.
- Siedzisko pokryte formowaną pianką poliuretanową tapicerowane tkaniną materiałową (18 kolorów) lub skórą naturalną (3 kolory).
- Regulacja wysokości w zakresie 100 mm, regulacja głębokości w zakresie 60 mm.
Odporność tkaniny BL na ścieranie - 140 000 cykli Martindale'a
Gęstość pianki na siedzisku- 58 (+/-2) kg/m3
Krzesło spełnia normy
PN-EN 1335-1:2004
PN-EN 1335-2:2009
PN-EN 1335-3:2009
PN-EN 1022:2007
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.