Dwudrzwiowa szafa NICOLE 100
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis szafy uchylnej NICOLE 100
Miłośnicy wzornictwa, którzy poszukują ciekawych rozwiązań będą mile zaskoczeni, bowiem na przeciw ich oczekiwaniom projektanci mebli stworzyli szafę NICOLE 100. Ryflowane fronty podkreślają charakter mebla i niewątpliwie są elementem charakterystycznym dla systemu NICOLE. Czarne detale w postaci uchwytów i stelaża sprawiają, że szafa prezentuje się elegancko i stylowo.
Pojemna bryła z łatwością pomieści garderobę i inne przedmioty, a możliwość dokupienia do wyposażenia szafy kontenerka stwarza dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Dwudrzwiowa szafa NICOLE 100 wyróżnia się nie tylko wyszukanym desigem, ale również odznacza się wysoką jakością wykonania.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Art deco |
| Dostępna kolorystyka | Czarna / Biała / Granat / Kaszmir / Antyczny róż / Szałwia |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 62 cm |
| Materiał | Korpus - płyta meblowa 16 mm Front - płyta MDF 18 mm (sprawdź zalety wykonania z płyty MDF) Plecy bryły wykonane z płyty HDF Obrzeża ABS Metalowy stelaż oraz uchwyty - malowane proszkowo na czarny kolor |
| Lakier | Mat |
| Dodatkowe informacje | zawiasy z cichym domykiem, solidne metalowe nogi (wys. 20 cm) zabezpieczone gumowymi podkładkami |
| Lustro | Nie |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Ilość drzwi | 2 drzwi |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli NICOLE
System mebli NICOLE stworzony został z myślą o najnowocześniejszych trendach aranżacyjnych oraz wnętrzach urządzanych z dbałością o każdy detal. Wyjątkowość kolekcji zapewniają ryflowane fronty prezentujące się niezwykle elegancko, nadające pomieszczeniom klasy oraz szyku. Cechę charakterystyczną brył stanowią także wysokie, metalowe nóżki w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru - ponadczasowej czerni oraz ekskluzywnym złocie. Wysokie nóżki stanowią jednocześnie przemyślany aspekt funkcjonalny, sprawdzający się w utrzymywaniu porządku pod szafką.
Stylowe meble do salonu NICOLE
Kolekcja NICOLE to zestawienie brył dedykowanych pokojom dziennym, salonowym. Szafki dostępne są w wielu kolorach do wyboru, co w ogromnym stopniu ułatwia urządzenie wnętrza w indywidualny, wymarzony sposób. NICOLE wyróżniają wysokiej jakości materiały, trwała płyta MDF odporna na wyzwania stawiane przez codzienne użytkowanie oraz metalowy, stabilny stelaż. W trosce o Twoją podłogę nóżki dodatkowo zabezpieczono gumowymi podkładkami.
Najważniejsze cechy Kolekcji NICOLE:
- solidna konstrukcja
- metalowy stelaż w dwóch kolorach do wyboru
- wysokie nóżki (20 cm)
- płyta meblowa, MDF
- ryflowane fronty
- pojemne bryły
- bezuchwytowy system otwierania
- nowoczesny design
- dużo kolorów do wyboru
- 24 miesiące gwarancji
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.