Kanapa NICOLE
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis sofy NICOLE
Przedstawiamy kanapę NICOLE wyróżnia się lekką oryginalną formą co przykuwa uwagę wielu klientów. Idealnie odnajdzie swoje miejsce w nowoczesnym salonie dodając unikalnego klimatu. We wkładzie zastosowano sprężynę falistą wraz z pianką wysoko elastyczną HR takie połączenie sprawi, że siedzisko będzie miękkie i elastyczne.
Kanapa NICOLE z wysokimi nóżkami
Kolejnym atutem NICOLE jest możliwość rozłożenia jej i osiągnięcie wymiaru 140x200 powierzchni do spania. Dbałość, estetyka i solidna konstrukcja wykonania to gwarancja jakości na długie lata. Prosta funkcja rozkładania to typ DL ułatwi rozłożenie sofy w prosty sposób. Wysokie metalowe nóżki do wyboru w kolorze czarnym lub złotym zapewnią dostęp do utrzymania porządku pod nim.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Produkt nieprefabrykowany | Tak |
| Dostępna kolorystyka | Do wyboru z próbnika tkanin wg. grup cenowych |
| Wysokość | 65 cm / 80 cm |
| Szerokość | 250 cm |
| Głębokość | 108 cm |
| Ilość miejsc | 3 osoby |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Boki | 2 boki |
| Powierzchnia spania | 140x200 cm |
| Rodzaj wypełnienia | pianka poliuretanowa HR + sprężyna falista |
| Poduszki | W zestawie |
| Nóżki | Metalowe |
| Pikowania | Tak |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o NICOLE
Cechy charakterystyczne produktu:
- nowoczesna konstrukcja
- efektowne wykonanie
- komfortowe siedzisko
- możliwość rozłożenia do funkcji spania, o wymiarach 140x200 cm
- obszerny pojemnik na pościel
- wysokie, stylowe nóżki
- możliwość dopasowania kolorystyki materiału
Wszystkie meble: System mebli NICOLE
System mebli NICOLE stworzony został z myślą o najnowocześniejszych trendach aranżacyjnych oraz wnętrzach urządzanych z dbałością o każdy detal. Wyjątkowość kolekcji zapewniają ryflowane fronty prezentujące się niezwykle elegancko, nadające pomieszczeniom klasy oraz szyku. Cechę charakterystyczną brył stanowią także wysokie, metalowe nóżki w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru - ponadczasowej czerni oraz ekskluzywnym złocie. Wysokie nóżki stanowią jednocześnie przemyślany aspekt funkcjonalny, sprawdzający się w utrzymywaniu porządku pod szafką.
Stylowe meble do salonu NICOLE
Kolekcja NICOLE to zestawienie brył dedykowanych pokojom dziennym, salonowym. Szafki dostępne są w wielu kolorach do wyboru, co w ogromnym stopniu ułatwia urządzenie wnętrza w indywidualny, wymarzony sposób. NICOLE wyróżniają wysokiej jakości materiały, trwała płyta MDF odporna na wyzwania stawiane przez codzienne użytkowanie oraz metalowy, stabilny stelaż. W trosce o Twoją podłogę nóżki dodatkowo zabezpieczono gumowymi podkładkami.
Najważniejsze cechy Kolekcji NICOLE:
- solidna konstrukcja
- metalowy stelaż w dwóch kolorach do wyboru
- wysokie nóżki (20 cm)
- płyta meblowa, MDF
- ryflowane fronty
- pojemne bryły
- bezuchwytowy system otwierania
- nowoczesny design
- dużo kolorów do wyboru
- 24 miesiące gwarancji
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Powiązane lub podobne
Wypoczynek na już? 🤔
Na wczoraj się nie wyrobimy ale zobacz sofy i narożniki z wysyłką nawet do 48 godzin!
Często z dostawą gratis 🚚
Szybka i darmowa wysyłka Kanapa LATINA z funkcją spania / Lambi 6↕ 95 cm ↔ 258 cm ⇪ 104 cm3 780 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik z funkcją spania TAILA MINI / Loft 19 / czarne nogiLewostronny, Prawostronny↕ 99 cm ↔ 225 cm ⇪ 163 cm3 790 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik ELARIAS L z funkcją spania / Zetta 305Lewostronny, Prawostronny↕ 79 cm / 97 cm ↔ 251 cm ⇪ 203 cm4 980 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik ELARIAS MAXI z funkcją spania / Perfect Harmony 07 / strona prawa / strona lewa↕ 79 cm / 97 cm ↔ 320 cm ⇪ 203 cm6 590 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik MODENO L z funkcją spania / Ado 1615 / strona lewa / strona prawaPrawostronny, Lewostronny↕ 85 cm / 104 cm ↔ 261 cm ⇪ 202 cm4 640 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik LOARIO bok A / strona prawa (BL-A+2SF+OT2P+N-A) / Perfect Harmony 07↕ 100 cm ↔ 241 cm ⇪ 180 cm5 800 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik LOARIO bok A / strona lewa (OT2L+2SF+BP-A+N-A) / Sand 03↕ 100 cm ↔ 241 cm ⇪ 180 cm5 340 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik MODENO MINI uniwersalny lewy/prawy / Ado 1615↕ 85 cm / 104 cm ↔ 258 cm ⇪ 183 cm4 340 zł- zobacz sofy pokaż narożniki
Kolorystyka mebli tapicerowanych
Wykonamy dla Ciebie narożnik w dowolnej tkaninie!
- skontaktuj się z nami w dowolny sposób (mailowo, telefonicznie, social media)
- opowiedz nam jaki odcień oraz struktura tkaniny Cię interesuje
- możesz podać również budżet - czy tkaniana ma być premium, średniej klasy lub ekonomiczna
- zdjęcia mebli które Ci się podobają również mogą być pomocne
- prześlemy w odpowiedzi propozycje najlepszych tkanin ;)