Zestaw szafek nocnych NICOLE GOLD - 2szt.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Meble z kolekcji NICOLE w kolorach Szałwia, Granat i Antyczny róż dostępne do wyczerpania zapasów
Opis szafki nocnej NICOLE GOLD
Zestaw dwóch szafek nocnych NICOLE GOLD to stylowe dopełnienie aranżacji Twojej sypialni. Nietuzinkowo ryflowany front doskonale prezentuje się w towarzystwie złotego, metalowego stelaża. Subtelność tej solidnej konstrukcji zapewniają wysokie, bardzo eleganckie nóżki. To także praktyczne rozwiązanie ułatwiające zachowanie czystości na podłodze.
Szafki nocne NICOLE GOLD wykonano w kilku bardzo popularnych wybarwieniach do wyboru, spośród których z łatwością wybierzesz idealny dla swojego wnętrza. Kastlik to funkcjonalny element aranżacji zapewniający wygodną przestrzeń do przechowywania. Na blacie ustawisz lampkę nocną, codzienną lekturę czy budzik, natomiast resztę drobiazgów ukryjesz w szufladzie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Art deco |
| Dostępna kolorystyka | Biały / Czarny / Kaszmir |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Materiał | MDF |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowy system otwierania |
| Szuflady | 1 szuflada |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli NICOLE
System mebli NICOLE stworzony został z myślą o najnowocześniejszych trendach aranżacyjnych oraz wnętrzach urządzanych z dbałością o każdy detal. Wyjątkowość kolekcji zapewniają ryflowane fronty prezentujące się niezwykle elegancko, nadające pomieszczeniom klasy oraz szyku. Cechę charakterystyczną brył stanowią także wysokie, metalowe nóżki w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru - ponadczasowej czerni oraz ekskluzywnym złocie. Wysokie nóżki stanowią jednocześnie przemyślany aspekt funkcjonalny, sprawdzający się w utrzymywaniu porządku pod szafką.
Stylowe meble do salonu NICOLE
Kolekcja NICOLE to zestawienie brył dedykowanych pokojom dziennym, salonowym. Szafki dostępne są w wielu kolorach do wyboru, co w ogromnym stopniu ułatwia urządzenie wnętrza w indywidualny, wymarzony sposób. NICOLE wyróżniają wysokiej jakości materiały, trwała płyta MDF odporna na wyzwania stawiane przez codzienne użytkowanie oraz metalowy, stabilny stelaż. W trosce o Twoją podłogę nóżki dodatkowo zabezpieczono gumowymi podkładkami.
Najważniejsze cechy Kolekcji NICOLE:
- solidna konstrukcja
- metalowy stelaż w dwóch kolorach do wyboru
- wysokie nóżki (20 cm)
- płyta meblowa, MDF
- ryflowane fronty
- pojemne bryły
- bezuchwytowy system otwierania
- nowoczesny design
- dużo kolorów do wyboru
- 24 miesiące gwarancji
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.