Szafa NICOLE 100 na cokole
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis szafy uchylnej NICOLE 100
Szafa NICOLE 100 na cokole świetnie uzupełni aranżację nowoczesnych wnętrz. Frezowane fronty wyróżniają mebel i niewątpliwie są elementem charakterystycznym dla systemu NICOLE. Czarne metalowe uchwyty są nie tylko poręcznym rozwiązaniem, ale również stanowią element dekoracyjny szafy NICOLE 100 na cokole.
Przemyślany układ szafy NICOLE 100 ułatwia posegregowanie i uporządkowanie garderoby. Praktycznym rozwiązaniem jest możliwość dokupienia kontenerka, który zapewnia dodatkowa przestrzeń do przechowywania.
Jeśli szukasz szafy która cechuje się funkcjonalnością i wyszukanym designem to model szafy NICOLE 100 na cokole jest idealna propozycją dla Ciebie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Art deco |
| Dostępna kolorystyka | Biała / Czarna / Kaszmir |
| Wysokość | 207 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 62 cm |
| Materiał | Korpus - płyta meblowa 16 mm Front - płyta MDF 18 mm Plecy bryły wykonane z płyty HDF Obrzeża ABS Metalowe uchwyty - malowane proszkowo na czarny kolor |
| Dodatkowe informacje | Zawiasy z cichym domykiem, wewnątrz szafy połowa to miejsce z drążkiem do wieszania ubrań, druga połowa to półki, możliwość dokupienia kontenerka |
| Lustro | Nie |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Ilość drzwi | 2 drzwi |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli NICOLE
System mebli NICOLE stworzony został z myślą o najnowocześniejszych trendach aranżacyjnych oraz wnętrzach urządzanych z dbałością o każdy detal. Wyjątkowość kolekcji zapewniają ryflowane fronty prezentujące się niezwykle elegancko, nadające pomieszczeniom klasy oraz szyku. Cechę charakterystyczną brył stanowią także wysokie, metalowe nóżki w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru - ponadczasowej czerni oraz ekskluzywnym złocie. Wysokie nóżki stanowią jednocześnie przemyślany aspekt funkcjonalny, sprawdzający się w utrzymywaniu porządku pod szafką.
Stylowe meble do salonu NICOLE
Kolekcja NICOLE to zestawienie brył dedykowanych pokojom dziennym, salonowym. Szafki dostępne są w wielu kolorach do wyboru, co w ogromnym stopniu ułatwia urządzenie wnętrza w indywidualny, wymarzony sposób. NICOLE wyróżniają wysokiej jakości materiały, trwała płyta MDF odporna na wyzwania stawiane przez codzienne użytkowanie oraz metalowy, stabilny stelaż. W trosce o Twoją podłogę nóżki dodatkowo zabezpieczono gumowymi podkładkami.
Najważniejsze cechy Kolekcji NICOLE:
- solidna konstrukcja
- metalowy stelaż w dwóch kolorach do wyboru
- wysokie nóżki (20 cm)
- płyta meblowa, MDF
- ryflowane fronty
- pojemne bryły
- bezuchwytowy system otwierania
- nowoczesny design
- dużo kolorów do wyboru
- 24 miesiące gwarancji
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.