Komoda NICOLE GOLD 150
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis komody NICOLE GOLD 150
Komoda NICOLE GOLD 150 to wybór idealny dla osób poszukujących niebanalnych rozwiązań w urządzaniu przestrzeni salonowej i sypialnianej. Matowy, ryflowany front doskonale komponuje się ze złotym stelażem tworząc unikatowe zestawienie. Wysokie nóżki nadają całej konstrukcji lekkiego, subtelnego wyglądu dając jej jednocześnie stabilną podstawę. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa Twojej podłogi stopki wyposażono w gumowane podkładki.
Pojemna komoda NICOLE 150 składa się z trzech uchylnych frontów, za którymi znajdują się półki umożliwiające montaż na jednym z trzech poziomów wieszania. Taki układ nie ogranicza możliwości przechowywania nawet wyższych przedmiotów. Przemyślany projekt uwzględnia bezuchwytowe otwieranie szafki zapewnione przez zastosowanie stylowo podwyższonych frontów.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Glamour |
| Dostępna kolorystyka | Biały / Czarny / Kaszmir |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Materiał | Korpus - płyta meblowa 16 mm / Front - płyta MDF 18 mm |
| Podstawa | Na wysokich nóżkach |
| Lakier | Mat |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowy system otwierania |
| Właściwości | Stelaż metalowy - złoty, wysokość 20 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Przeszklenie | Nie |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Ilość drzwi | 3 drzwi |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli NICOLE
System mebli NICOLE stworzony został z myślą o najnowocześniejszych trendach aranżacyjnych oraz wnętrzach urządzanych z dbałością o każdy detal. Wyjątkowość kolekcji zapewniają ryflowane fronty prezentujące się niezwykle elegancko, nadające pomieszczeniom klasy oraz szyku. Cechę charakterystyczną brył stanowią także wysokie, metalowe nóżki w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru - ponadczasowej czerni oraz ekskluzywnym złocie. Wysokie nóżki stanowią jednocześnie przemyślany aspekt funkcjonalny, sprawdzający się w utrzymywaniu porządku pod szafką.
Stylowe meble do salonu NICOLE
Kolekcja NICOLE to zestawienie brył dedykowanych pokojom dziennym, salonowym. Szafki dostępne są w wielu kolorach do wyboru, co w ogromnym stopniu ułatwia urządzenie wnętrza w indywidualny, wymarzony sposób. NICOLE wyróżniają wysokiej jakości materiały, trwała płyta MDF odporna na wyzwania stawiane przez codzienne użytkowanie oraz metalowy, stabilny stelaż. W trosce o Twoją podłogę nóżki dodatkowo zabezpieczono gumowymi podkładkami.
Najważniejsze cechy Kolekcji NICOLE:
- solidna konstrukcja
- metalowy stelaż w dwóch kolorach do wyboru
- wysokie nóżki (20 cm)
- płyta meblowa, MDF
- ryflowane fronty
- pojemne bryły
- bezuchwytowy system otwierania
- nowoczesny design
- dużo kolorów do wyboru
- 24 miesiące gwarancji
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.