Szafa NICOLE 150
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis szafy uchylnej NICOLE 150
Szafa NICOLE 150 to fenomenalna propozycja kierowana do miłośników niebanalnych, a zarazem nowoczesnych rozwiązań. Dzięki charakterystycznemu frontowi z oryginalnym frezowaniem oraz czarnym stelażem bryła nie tylko przyciąga wzrok, ale i umożliwia aranżowanie wnętrza w stylu Glamour.
Jedną z największych zalet szafy trzydrzwiowej NICOLE 150 jest funkcjonalność na najwyższym poziomie, bowiem wyposażona w liczne półki oraz drążek zapewnia sporą ilość miejsca na przechowywanie ubrań oraz innych podręcznych rzeczy, ułatwiając segregację. Warto zwrócić uwagę na cichy domyk potęgujący komfort użytkowania oraz możliwość dokupienia kontenerka.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Styl | Glamour |
| Dostępna kolorystyka | Biel / Czerń / Kaszmir |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Głębokość | 62 cm |
| Materiał | Korpus - płyta MDF 16 mm Front - płyta MDF 18 mm Plecy bryły wykonane z płyty HDF Obrzeża ABS Metalowy stelaż oraz uchwyty - malowane proszkowo na czarny kolor Zawiasy z cichym domykiem |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Dodatkowe informacje | Wnętrze składa się z 5 półek oraz drążka na ubrania |
| Lustro | Nie |
| Ilość drzwi | 3 drzwi |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli NICOLE
System mebli NICOLE stworzony został z myślą o najnowocześniejszych trendach aranżacyjnych oraz wnętrzach urządzanych z dbałością o każdy detal. Wyjątkowość kolekcji zapewniają ryflowane fronty prezentujące się niezwykle elegancko, nadające pomieszczeniom klasy oraz szyku. Cechę charakterystyczną brył stanowią także wysokie, metalowe nóżki w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru - ponadczasowej czerni oraz ekskluzywnym złocie. Wysokie nóżki stanowią jednocześnie przemyślany aspekt funkcjonalny, sprawdzający się w utrzymywaniu porządku pod szafką.
Stylowe meble do salonu NICOLE
Kolekcja NICOLE to zestawienie brył dedykowanych pokojom dziennym, salonowym. Szafki dostępne są w wielu kolorach do wyboru, co w ogromnym stopniu ułatwia urządzenie wnętrza w indywidualny, wymarzony sposób. NICOLE wyróżniają wysokiej jakości materiały, trwała płyta MDF odporna na wyzwania stawiane przez codzienne użytkowanie oraz metalowy, stabilny stelaż. W trosce o Twoją podłogę nóżki dodatkowo zabezpieczono gumowymi podkładkami.
Najważniejsze cechy Kolekcji NICOLE:
- solidna konstrukcja
- metalowy stelaż w dwóch kolorach do wyboru
- wysokie nóżki (20 cm)
- płyta meblowa, MDF
- ryflowane fronty
- pojemne bryły
- bezuchwytowy system otwierania
- nowoczesny design
- dużo kolorów do wyboru
- 24 miesiące gwarancji
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.