Dwudrzwiowa szafa NICOLE GOLD 100
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis szafy uchylnej NICOLE GOLD 100
Dwudrzwiowa szafa NICOLE GOLD 100 kapitalnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Dostępna kolorystyka produktu stwarza szerokie pole manewru w kwestiach aranżacyjnych. Złote detale tj. stelaż oraz uchwyty dodają szyku i elegancji, a frezowany front wyróżnia mebel na tle innych.
Pojemne wnętrze szafy stwarza odpowiednią ilość miejsca do przechowywania garderoby jak i innych domowych gadżetów. Dodatkowym atutem jest możliwość dokupienia kontenerka który stwarza dodatkową przestrzeń do przechowywania. Mebel świetnie uzupełni pomieszczenie sypialniane, salon oraz wiatrołap.
Prezentowany model szafy NICOLE GOLD 100 odznacza się solidną konstrukcją stworzoną z wysokich jakościowo materiałów, które zapewniają trwałość i wytrzymałość mebla.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Art deco |
| Dostępna kolorystyka | Czarna / Biała / Kaszmir |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 62 cm |
| Materiał | Korpus - płyta meblowa 16 mm Front - płyta MDF 18 mm (sprawdź zalety wykonania z płyty MDF) Plecy bryły wykonane z płyty HDF Obrzeża ABS Metalowy stelaż oraz uchwyty - malowane proszkowo na złoty kolor |
| Lakier | Mat |
| Dodatkowe informacje | Zawiasy z cichym domykiem, metalowe nogi (wys. 20 cm) zabezpieczone gumowymi podkładkami, połowa szafy to drążek do zawieszania ubrań, druga połowa z kolei to półki |
| Lustro | Nie |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Ilość drzwi | 2 drzwi |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli NICOLE
System mebli NICOLE stworzony został z myślą o najnowocześniejszych trendach aranżacyjnych oraz wnętrzach urządzanych z dbałością o każdy detal. Wyjątkowość kolekcji zapewniają ryflowane fronty prezentujące się niezwykle elegancko, nadające pomieszczeniom klasy oraz szyku. Cechę charakterystyczną brył stanowią także wysokie, metalowe nóżki w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru - ponadczasowej czerni oraz ekskluzywnym złocie. Wysokie nóżki stanowią jednocześnie przemyślany aspekt funkcjonalny, sprawdzający się w utrzymywaniu porządku pod szafką.
Stylowe meble do salonu NICOLE
Kolekcja NICOLE to zestawienie brył dedykowanych pokojom dziennym, salonowym. Szafki dostępne są w wielu kolorach do wyboru, co w ogromnym stopniu ułatwia urządzenie wnętrza w indywidualny, wymarzony sposób. NICOLE wyróżniają wysokiej jakości materiały, trwała płyta MDF odporna na wyzwania stawiane przez codzienne użytkowanie oraz metalowy, stabilny stelaż. W trosce o Twoją podłogę nóżki dodatkowo zabezpieczono gumowymi podkładkami.
Najważniejsze cechy Kolekcji NICOLE:
- solidna konstrukcja
- metalowy stelaż w dwóch kolorach do wyboru
- wysokie nóżki (20 cm)
- płyta meblowa, MDF
- ryflowane fronty
- pojemne bryły
- bezuchwytowy system otwierania
- nowoczesny design
- dużo kolorów do wyboru
- 24 miesiące gwarancji
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.