Meble twarde - salonowe, pokojowe

Wybieraj spośród całej gamy mebli które odświeżą wygląd Twojego pokoju dziennego - pomieszczenia, w którym spędzasz najwięcej czasu upływającego pod znakiem relaksu. Wykorzystaj ten czas jak najlepiej i wybierz dla siebie odpowiednie meble, na których odpowiednio się rozsiądziesz, coś na nich położysz, rzucisz na nie okiem i powiesz - tak, to są meble które mi się podobają. 

79 - 155 z 155 mebli
79 - 155 z 155 mebli

Meble do salonu i pokoju dziennego to wizytówka Twojego domu, dlatego tak ważne jest, aby idealnie wpisywały się w gust użytkowników i ich indywidualnych preferencji. Dzięki szerokiej ofercie bez obaw znajdziesz coś zarówno do większych, jak i mniejszych przestrzeni. Ogromna paleta kolorów sprawia, że z łatwością dopasujesz meble do kolorów ścian, podłóg czy innych elementów wyposażenia Twojego wnętrza. Nowoczesne odcienie antracytu i betonu, ponadczasowa biel bądź ciepła kolorystyka odcieni drewna nawiązująca do klasyki wpisują się w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki szerokiej ofercie różnorodnych brył, z łatwością zaaranżujesz wnętrze swojego domu niezależnie od wymiarów pomieszczenia.

Meble salonowe i pokojowe to przede wszystkim różnego rodzaju komody z drzwiczkami lub szufladami, szklane, wiszące lub stojące witryny, barki, szafki RTV idealne do przechowywania elektroniki towarzyszącej nam każdego dnia, różnej wielkości półki proste bądź nieco bardziej zmyślne, stanowiące wysoki walor estetyczny wnętrza, a także stoły i ławy czyli miejsca rodzinnych spotkań, spożywania wspólnych posiłków i przyjacielskich plotek przy kawie.